23:40, 23 Tetor 2019

Maren Morris dhe Ryan Hurd po presin fëmijë.

Çifti konfirmoi lajmin e mirë përmes rrjeteve sociale, transmeton Klan Kosova.

“Shihemi në vitin 2020 vogëlush”, shkroi Maren në Instagram. Ndërkaq Ryan zbuloi edhe muajin në të cilin vjen në jetë fëmijë e që është mars.

Të dy nisën lidhjen në fund të vitit 2015 pas takimit të parë në vitin 2013.

Ata u fejuan në vitin 2017 dhe më pas u martuan një vit më vonë në Nashville.

Konkurs Pune

Lexo më shumë