13:00, 10 Shtator 2019

Sarah Palin dhe bashkëshorti i saj Todd Palin, po divorcohen pas 30 vjet martesë, transmeton Klan Kosova.

Todd, paraqiti dokumentet për divorc të premten.

Sipas dokumenteve, papajtueshmëria e temperamentit midis palëve ishte arsyeja e ndarjes.

Çifti ka edhe fëmijë.

Ata u martuan në vitin 1998 dhe u fotografuan bashkë në vitin 2008.

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë