Ciara ndihet e tradhtuar, ish i dashuri në lidhje me miken e saj - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ciara ndihet e tradhtuar, ish i dashuri në lidhje me miken e saj

NULL NULL
01/03/2017

Ciara është në pritje të fëmijë së saj me Russell Wilson por a do të thotë kjo se ajo nuk mund të nevrikoset me ish të dashurin e saj?

Duket se jo.

Ciara ndihet e tradhëtuar pasi ish i dashuri i saj Future, po takohet me Nicki Minaj.

“Ciara ishte surprizuar të dëgjojë se Nicki është duke realizuar një këngë me Future. Ajo edhe më shumë u shokua kur kuptoi se këta të dy mund të jenë në një lidhje dashurie. Nicki dhe Ciara njihet tash e disa vjet dhe kjo e bën atë të ndihet e tradhtuar”.

31 vjeçarja Ciara dhe Future kanë një djalë dy vjeçar së bashku derisa ajo u martua me Russell Wilson vitin e kaluar.