Ciao Berto i dhuron dhomë të fjetjes fëmijëve të familjes që Xhuli i ndihmoi pas tërmetit në Shqipëri (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ciao Berto i dhuron dhomë të fjetjes fëmijëve të familjes që Xhuli i ndihmoi pas tërmetit në Shqipëri (VIDEO)

NULL NULL
11.03.2023 00:07
Xhuliana, Familja nga Shqipëria

Xhuli sonte u befasua nga familja që ajo i ndihmoi pas tërmetit në Shqipëri.

E edhe për fëmijët që erdhën ta shohin Xhulin, pati një befasi.

Ciao Berto dhuroi dhomë të fjetjes për fëmijët e asaj familje Xhuli i ndihmoi pas tërmetit.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.