Chrissy Teigen lanson kampanjën e re të syzeve - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chrissy Teigen lanson kampanjën e re të syzeve

NULL NULL
16/08/2019

Modelja e njohur, Chrissy Teigen, ka bashkëpunuar me kompaninë e famshme të syzeve Quay Australia.

Teigen dje ka pasë lansimin e kampanjës së saj të re në West Hollywood të  Kalifornisë.

Në ndejën e organizuar ishte burri i modeles, John Legend dhe dy fëmijët e tyre, të pranishëm aty ishin edhe shumë miq të Teigen.

Në fotografit e publikuar nga Peope shihet se fëmijët e saj janë të enuziasmuar për kampanjën e nënës së tyre.