14:00, 12 Shkurt 2019

Modelja Chrissy Teigen ka ndarë një fotografi në Instagram nga fëmijëria e saj.

Por fansat kanë gjetur diçka interesante për pamjen e saj, njofton Klan Kosova.

Ata komentuan se ajo ngjason shumë me Selena Gomez kur Chrissy kishte qenë adoleshente.

Chrissy në fotografinë e postuar duhet të jetë rreth 12 ose 13 vjeç.

Për më tepër, ajo njëjtë si Selena ka flokë të gjatë dhe të zeza si dhe buzëqeshjen thuajse e kanë të njëjtë.

“Shumë xheloze”, ka shkruar modelja në fotografinë e saj.

View this post on Instagram

jealous much

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë