Chris Brown si kush? - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chris Brown si kush?

NULL NULL
17/06/2015

Këngëtari Chris Brown si duket po krahason veten me një majmun.

Ai ka postuar një fotografi në profilin e tij instagram, ku shihet një krahasim në mes të tij dhe majmunit, transmeton Klan Kosova.

Më e ngjajshmja këtu ishin flokët e këngëtarit me atë kafshë.

sdfdrg