Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chilwelli zgjat kontratën me Chelsean

NULL NULL
11.04.2023 00:42

Ben Chilwelli raportohet se e ka zgjatur kontratën me Chelsean.

The Athletic ka raportuar që ai ka hedhur firmën në kontratën e re pas 25 paraqitjeve të tij për londinezët këtë sezon.

Mbrojtësi i të Kaltërve si duket e ka ndarë mendjen e tij dhe ky është lajm i keq për Manchester Cityn që po shpresonte ta transferonte atë.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.