10:00, 15 Prill 2019

Childish Gambino hoqi këmishën e tij gjatë paraqitjes në festivalin e muzikës Coachella, në natën e premte në Indio, Kaliforni.

Aktori dhe reperi 35 vjeçar, bëri një fjalim emocional duke kujtuar babanë e tij, Mac Miller dhe Nipsey Hussle.

“Kam humbur babanë tim këtë vit, kemi humbur Nipsey, kemi humbur Mac”, tha Childish.

“Ajo që po filloj të kuptoj është se gjithçka që kemi janë vërtetë kujtime në fund të ditës, kjo është e gjitha. Ju kaloni nëpër fëmijët tuaj, miqtë dhe familjen tuaj. Problemi me ne, shumë këtu, e dimë se çfarë do të ndodhë”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë