Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chihuahua ndjek lepurin në kanal studie, bllokohet

NULL NULL
01.06.2023 23:02
qeni lepuri

Oficerët e shërbimeve të kafshëve në Kolorado të ShBA-së dolën në shpëtimin e një qeni chihuahua që ndoqi një lepur në një kanal stuhie dhe u bllokua.

Departamenti i Policisë Broomfield tha se Njësia e saj e Shërbimeve të Kafshëve u përgjigj kur një chihuahua u raportua i bllokuar në një kanal stuhie.

Oficerët mësuan se qeni i vogël po ndiqte një lepur kur u mbërthye në kanal.

Ekipet e shpëtimit thirrën Shërbimet e Punëve Publike për të hequr rrjetën e metalit të rëndë nga kanali i kanalizimit, në mënyrë që chihuahua e padëmtuar të mund të largohej në vend të sigurt.

*Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.