Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chiesa në radarin e Liverpoolit

NULL NULL
29.02.2024 11:59

Liverpooli është në kërkim të një zëvendësimi të denjë për Mohammed Salahun.

Përfaqësuesi i Egjiptit po përflitet për një largim nga lideri i Premier Ligës, dhe kjo ka alarmuar të Kuqtë që të kërkojnë një sulmues krahu.

Ndërkaq, sipas Gazzetta dello Sport, Federico Chiesa mund të jetë njëri prej emrave që mund të vijë në “Anfield Road”.

Për më tepër, Chiesa po konsiderohet nga ta si një opsion më i lirë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.