Chiellini: Kafshimi mbetet në të kaluarën - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chiellini: Kafshimi mbetet në të kaluarën

NULL NULL
15/05/2015
Mbrojtësi i Juventus, Giorgio Chiellini do të përballet me Luis Suarez në finale e Champios League.

Kjo do të jetë hera e parë për të dy ballafaqohen pas incidentit në Kupën e Botës.

Chiellini ka thënë se ajo i takon së kaluarës dhe se takimi me Suarez do të jetë i njëjtë sikur me lojtarët tjerë në ate takim.

Ndërsa ish-mbrojtësi I Juventus, Paulo Montero ka thënë se edhe Chiellini edhe Evra do të jenë të brengosur pasi me formëm që po kalon uruguajani, ka një mundësi që të ngrit trofeun para fytyrës së të dyve.

Ai ka thënë se Suarez do të ndihet edhe më i motivuar në përballejn me ta.