Chicharito prioritet i Arsenalit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chicharito prioritet i Arsenalit

NULL NULL
18/12/2015

Arsenal raportohet se është i interesuar për të blerë sulmuesin e Bayer Leverkusen, Javier Hernandez.

Kjo thuhet se mund të ndodhë afatin kalimtar të janarit, pasi Wenger ka njoftuar se do të bëjë përforcime.

Meksikani në Gjermani ka kaluar nga Manchester United, pas rikthimit nga Real Madrid. Van Gaal nuk shprehi gatishmërinë për ta ndalur atë dhe vendosi që ta shes.

Por duket se ka diçka nga cilësitë e tij që mund t’i hyjnë në punë Arsenalit, transmeton Klan Kosova.