Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chelsea po marshon drejt titullit

NULL NULL
03.05.2015 15:44

Chelsea po marshon drejt titullit pas avantazhit 1 me 0 ndaj Crystal Palace.

Eden Hazard ka shënuar në minutën e 45-të takimit.
Kështu me këtë rezultat është përmbyllur pjesa e parë e këtij takimi.

Nëse gjithçka shkon sikur në pjesën e parë, si duket nuk do të ketë probleme për skuadrën e Jose Mourinhos që të fitoj pikët e nevojshme nga ky takim.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.