13:19, 13 Qershor 2019

Chelsea ka vendosur që të mos e transferojë në mënyrë permanente Mateo Kovaçiqin, sipas raportimeve nga Daily Mail.

Mesfushori i Real Madridit e kaloi sezonin e kaluar në huazim në “Stamford Bridge”, por pritet të rikthehet në “Santiago Bernabeu” këtë verë.

Kovaçiq pritet që të huazohet sërish nga Mbretërit, dhe është përfolur që mund të rikthehet tek gjiganti italian, Inter.

Konkurs Pune

Lexo më shumë