Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chelsea e mbyll pjesën e parë në epërsi ndaj Dortmundit

NULL NULL
07.03.2023 22:05
Chelsea

Chelsea e ka mbyllur pjesën e parë në epërsi ndaj Borussia Dortmundit, në kuadër të ndeshjes kthyese në Ligën e Kampionëve.

Golin e vetëm e shënoi Raheem Sterling, në minutën e 44’, i cili me një goditje të fortë e dërgoi topin në rrjetë.

Ndryshe, takimi i parë në mes tyre ka përfunduar në të mirë të Dortmundit me rezultat 1-0. Kështu rezultati momentalisht pas dy takimeve është 1-1. /Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.