Chelsea e interesuar për Touren - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chelsea e interesuar për Touren

NULL NULL
17/05/2015
Chelsea janë të gatshëm ta bëjnë një lëvizje për ta sjellë Yaya Touren në Stamford Bridge.

Manchester City janë të gatshëm  ta lënë të lirë reprezentuesin e Bregut të Fildisht për ta zëvendësuar me ndonjë lojtar më të ri. Jose Mourinho është në kërkim për një mesfushor dhe portugezi është fans i madh i Toures dhe beson se mesfushori ka ende shumë për të dhënë.

Toure ka kohë që është lidhur me një largim nga City dhe klubi italian Inter janë shfaqur më të interesuarit për shërbimet e tij.