Chelsea dhe City pas Song - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chelsea dhe City pas Song

NULL NULL
20/05/2015
Skuadrat angleze Chelsea dhe Manchester City kanë shprehur interesmin e tyre për lojtarin e West Ham United , Alex Song.

Kamerunasi kishte formë të lartë sa ishte në Angli te Arsenal, ku nga aty kaloi te Barcelona.

Pasi te katalonasit nuk mund të zinte vend në formacionin startues vendosi të kthehet përsëri në ishull por jo te Arsenal, por te West Ham.

Pasi Wenger nuk e deshti më në skuadër edhe pse ai këkroi një gjë të tillë, ai po llogaritet si i rëndëshishëm për Mohurinhon dhe Pellegrinin.