23:58, 12 Korrik 2018

Chelsea beson që Sarri do t’i bindë yjet e skuadrës që të mbeten në “Stamford Bridge”, raporton The Sun, përcjell Klan Kosova.

Antonio Conte tashmë thuhet se është larguar nga Chelsea, dhe se Sarri do ta pasojë në pankinën e ish-kampionëve anglzeë.

Ndërkaq, Të Kaltrit besojnë se Sarri do ta rregullojë gjendjen në zhveshtore, pasi që shumë lojtarë kyç janë lodhur me personalitetin e Conte-s.