Channing Tatum nuk di vetëm të aktrojë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Channing Tatum nuk di vetëm të aktrojë (VIDEO)

NULL NULL
15/06/2015

Channing Tatum dhe yjet e Magic Mike XXL morën pjesë në një shfaqje të veçantë në paradë Pride.

Aktorët u vunë re me vallëzimin e tyre interesant që kanë bërë në Los Angelos.

Magic Mike XXL do të dalë më 3 korrik në kinema në Mbretërinë e Bashkuar.

https://www.youtube.com/watch?t=103&v=M6__7LUM-sg