12:00, 11 Tetor 2018

Channing Tatum duket se ka ecur përpara.

Ai është në lidhje me Jessie J, pas ndarjes nga Jenna Dewan.

Të paktën kështu ka thënë një burim i afërt me aktorin amerikan për revistën Us Weekly.

Sipas të njëjtit burim, 38 vjeçari Tatum dhe 30 vjeçare Jessie janë duke u takuar tash e disa muaj.

Në fakt, aktori është parë edhe në koncertet e fundit të këngëtares së hitit “Domino”  në Seattle dhe Salt Lake City.