21:00, 11 Tetor 2018

Thuhet se Channing Tatum dhe Jessie J janë në lidhje.

Aktori 38-vjeçar i është bashkuar këngëtares 30-vjeçare në turneun e saj të tanishëm, sipas Us Weekly, transmeton Klan Kosova.

Channing është parë në koncertet e Jessie në Seattle dhe Salt Like City gjatë javës së kaluar.

Çifti i ri i përfolur u pa edhe duke luajtur mini-golf në Seattle, sipas një burimi.

Nuk është e qartë kur ka nisur takimi mes tyre, por raportimet e fundit pohojnë se ata janë duke u parë me njëri-tjetrin për disa muaj.

Channing dhe ish gruaja e tij Jenna Deëan, njoftuan gjatë muajit prill se po ndaheshin pas nëntë vjet martesë.