Chanel mbi gjithçka, thotë Olivia Attwood

Chanel mbi gjithçka, thotë Olivia Attwood

NULL NULL
2 years më parë

Ajo pranoi një propozim nga i dashuri Bradley Dack gjatë një udhëtimi romantik në Dubai këtë muaj.

Dhe Olivia Attwood, 28 vjeç, u mburr për dashurinë e saj ndaj Chanel në një histori në Instagram që ajo ndau të premten ndërsa iu përgjigj pyetjeve të fansave në mediat sociale, njofton Klan Kosova.

Ajo me krenari pretendon se ajo do të zgjidhte markën e stilistit ‘mbi gjithçka’, pasi ajo filmoi shkurtimisht koleksionin e saj të çantave dhe këpucëve që kushtojnë rreth 32.430 £.

Në videon e shkurtër, ylli TOWIE tregoi gjashtë çanta Chanel Boy të cilat kushtojnë 4470 £ secila, ndërsa një çantë e madhe transportuese – e cila ka një çmim me pakicë prej 3610.

Por kjo nuk ishte gjithçka, pasi kishte edhe tre palë këpucë nga stilisti që ishin gjithashtu të dukshme, me një lloj trainerësh që kushtonin 680 £, dhe një tjetër që kushtonte 640.