22:00, 2 Dhjetor 2019

Chanel Iman dhe Sterling Shepard kanë zbuluar gjininë e fëmijës së tyre të dytë.

Çifti është në pritje të një vajze, transmeton Klan Kosova.

“E bekuar me një vajzë tjetër”, ka shkruar Chanel në një fotografi të postuar me Sterling dhe vajzën e tyre 15 muajshe.

Sterling dhe Chanel konfirmuar lajmin e shtatzënisë gjatë verës.

View this post on Instagram

Blessed with another baby girl on the way ???

A post shared by Chanel Iman (@chaneliman) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë