Champions League: Inter mposhtet nga Reali, Liverpool befasohet nga Atalanta në "Anfield"

Champions League: Inter mposhtet nga Reali, Liverpool befasohet nga Atalanta në “Anfield”

NULL NULL
2 muaj më parë

Real Madrid ka fituar me rezultat 2:0 ndaj Interit, në kuadër të Grupit B në Champins League.

Golat për “Los Blancos” i shënuan Eden Hazard dhe Rodygo.

Befasi pati edhe sonte në ndeshjet e fazës grupore.

Liverpool humbi nga Atalanta në shtëpi me rezultat 0:2.

Skudra italiane fitoi Josip Ilicic dhe Robin Gossens.

Fitore sonte shënuan edhe: Bayern Munchen, Borussia Monchengladbach, Manchester City, Porto, Ajax.

Ndërkaq 0:0 u mbyll ndeshja në mes të Atletico Madrid dhe Lokomotivës së Moskës.