Chad Michael Murray bëhët baba - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Chad Michael Murray bëhët baba

NULL NULL
01/06/2015

Chad Michael Murray është bërë baba pasi që gruaja e tij Sarah Roemer ka lindur një djalë.

Aktori 33 vjeçar ka ndarë lajmin e mrekullueshëm në rrjetin e tij social Twitter, kur fansat e tij e pyetën se pse ai nuk ishte në gjendje të marrë pjesë në një ngjarje, transmeton Klan Kosova.

‘’Më vjen shumë keq që mungova te JimKellyInc, por unë jam bekuar me një djalë, zoti na ka dhënë dhuratën më të madhe”, ka shkruajtur Chad.

Në rast se nuk e dini, Jim Kelly është një ish qendërmbrojtës i Buffalo Bills dhe Çadi është një tifoz i madh i tij.

Untitled