Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çfarë premtimi ia bëri Vedati, Mbresës? (VIDEO)

NULL NULL
22.02.2023 09:49

Vedati ia ka bërë një premtim Mbresës.

Humoristi i tha asaj se s’do ta frikësojë më, pasi ajo është trembur goxha shumë nga disa raste.

“Ta kom jep besën që nuk të tuti më”, tha Vedati.

Ndiqni diskutimin e tyre të plotë në videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.