13:00, 17 Prill 2018

Kendall Jenner dhe The Weeknd janë parë duke u përqafuar gjatë ditës së tretë të Festivalit të Muzikës, Coachella 2018, në Indio, Kalifornia.

Modelja 22-vjeçare dhe këngëtari 28-vjeçar e njohin mirë njëri-tjetrin, pasi këngëtari ishte në lidhje me miken e saj më të ngushtë, Bella Hadid.

Duket se The Weeknd dhe Bella mund të kthehen së bashku, pasi thuhet se u panë duke u puthur gjatë këtij festivali, edhe pse modelja hyri në Instagram për t’i mohuar thashethemet.

kendall jenner the weeknd hug coachella 034065857kendall jenner the weeknd hug coachella 034065857kendall jenner the weeknd hug coachella 034065857

Konkurs Pune

Lexo më shumë