Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çfarë i vë në siklet meshkujt

NULL NULL
02.05.2015 22:27
Meshkujt janë shumë më të pakompleksuar se femrat, por ja një listë se çka i vë ata në siklet.

Takimi me nënën

Po tu kërkosh të ju prezantojë me babin, nuk e ka problem. Por gjithçka ndryshon kur bëhet fjala për nënën. Prezantimi me të ëmën e tij konsiderohet si më zyrtari.

Ecja dorë për dore

Ka ende meshkuj që nuk duan të kapën dorë për dore me partneren e tyre. Shumë prej meshkujve i vë në siklet vetëm mendimi se dikush mund tu ngjitet pas kur ecin rrugëve.

Të lënë derën hapur në banjë

Për meshkujt, kryerja e nevojave personale është momenti më intim që meshkujt nuk duan ta ndajnë me partneren.

Gjepat e zbrazur

Të jenë të papunë i shqetëson shumë, mbi të gjitha kur mbeten trokë. Meshkujt i vë në siklet momenti, kur janë me një vajzë e nuk kanë para për ta qerasur me një pije apo darkë.

Mungesa e një makine të bukur

Të kenë një makinë të vjetër nuk e përmbush egon e tyre. Në mendjen e tyre femrat do të bëjnë pas tij vetëm nëse ka makinën e duhur.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.