Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Çfarë i ke bërë Blerandos, që të del zot për gjithçka?”, përgjigjet Blero (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 01:43

Banori i Big Brother VIP Kosova, Blero, nuk i ka shpëtuar dot një pyetjeje rreth relacionit të tij me Blerandon.

“Çfarë i ke bërë Blerandos, që të del zot për gjithçka?”, ka qenë pyetja drejtuar atij.

E përgjigja e Bleros ishte goxha e thjeshtë – mësojeni edhe ju, duke ndjekur videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.