Çfarë do të ndodhë kur Vedati të "rritet"? - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çfarë do të ndodhë kur Vedati të “rritet”?

NULL NULL
17/10/2015

Humoristi Vedat Bajrami është mjaft aktiv në rrjetet sociale, transmeton Klan Kosova.

Të shumtën e kohës ai na bën të qeshim, edhe nëse postimi i tij nuk ka të bëjë me humor.

Por, kësaj radhe ai ka bërë shaka me situatën jo të favorshme në vendin tonë, duke e postuar një fotografi, në të cilën portretizohet si një foshnje, dhe ka shkruar:

“A thua kur të rritna, A bohet mirë n’Kosovë”.

View this post on Instagram

A thu kur te rritna ,A bohet mire n'Kosovë

A post shared by Vedat Bajrami (@vedatiofficial) on