Çereku i parë, Sigal Prishtina në epërsi ndaj Yllit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çereku i parë, Sigal Prishtina në epërsi ndaj Yllit

NULL NULL
28.02.2023 19:25
Basketboll

21:19 ka përfunduar çereku i parë i ndeshjes basketbollistike Sigal Prishtina – Ylli.

Sigal Prishtina ka arritur që të nxjerr një epërsi prej dy pikësh brenda 10 minutave të para.

Dyja skuadrat po luftojnë për kreun e tabelës dhe që të shpallen kampion.

Ndeshja po luhet në “Pallatin e Rinisë dhe Sporteve” në kryeqytet, në kuadër të Prince Caffe Superliga.