Censurohet Kanye West - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Censurohet Kanye West

NULL NULL
20/05/2015

Kanye West është nervozuar shumë, pasi Billboard Award e ka cenzoruar gjatë performancës së tij.

Ai nuk ishte në provën e fundit gjenerale, por organizatorëve i ka dorëzuar disa ditë me herët tekstet e këngëve që do t’i performonte, ashtu si i këndon zakonisht me tekste eksplicite.

Gjkatë performancës së këngëve “All Day” dhe “Black Skinhead”, audio i është ndalur për 15 sekonda.