Celtics triumfon ndaj Raptors (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Celtics triumfon ndaj Raptors (VIDEO)

NULL NULL
29.11.2021 18:09

Boston Celtics ka fituar si mysafir i Toronto Raptors me rezultat 97-109.

Fred VanVleet pati më së shumti pikë në ndeshje dhe rrjedhimisht për klubin kanadez, pasi i realizoi 27 pikë.

Në anën tjetër, Marcus Smart qe pikëshënuesi më i mirë te Celtics, me 21 sosh.