Celtics triumfon ndaj Raptors (VIDEO)

Celtics triumfon ndaj Raptors (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Boston Celtics ka fituar si mysafir i Toronto Raptors me rezultat 97-109.

Fred VanVleet pati më së shumti pikë në ndeshje dhe rrjedhimisht për klubin kanadez, pasi i realizoi 27 pikë.

Në anën tjetër, Marcus Smart qe pikëshënuesi më i mirë te Celtics, me 21 sosh.