Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çeku: Ekipi i xhudos në rrugë të sigurt drejt Lojërave Olimpike Paris 2024

NULL NULL
22.09.2023 18:48

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, u është gëzuar fitoreve të xhudisteve kosovare në Azerbajxhan.

Në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se ekipi është në rrugë të sigurt drejt Lojërave Olimpike Paris 2024, raporton Klan Kosova.

“Në Grand Slamin e Bakusë, Nora rrëmbeu të artën e Disi të argjendtën. Nesër garojnë Akili, Laura e Loriana. Ekipi në rrugë të sigurt drejt Lojërave Olimpike Paris 2024. Kosova, shtet i xhudos”, ka shkruar Çeku.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.