"Çdo gjë që është kundra femrës nuk më pëlqen", i thotë Xhuli, Stresit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Çdo gjë që është kundra femrës nuk më pëlqen”, i thotë Xhuli, Stresit (VIDEO)

NULL NULL
09.03.2023 13:54

Stresi dhe Juliana sot kanë biseduar për muzikën rep që krijohet në trojet shqiptare.

Xhuli tha se asaj nuk i pëlqejnë këngët por as gjërat tjera që, sipas saj, janë kundër grave.

“Çdo gjë që është kundra femrës nuk më pëlqen”, tha Juliana.

Për më shumë detaje ndiqni videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.