Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cavani nuk e di të ardhmen e tij

NULL NULL
10.05.2015 19:34
Edinson Cavani nuk ka garantuar nëse do të qëndrojë ose jo në PSG kësaj vere.

Për t’a transferuar atë janë shprehur të interesuara Arsenal, Manchester United dhe Manchester City.

“Nuk e di nëse do të rri në PSG. Mund të rri. Mund të shkoj. Nuk i dihet kurrë së çfarë ndodh në futboll.”

Sipas tij në paraqitje më të mira ka ndikuar edhe ndërrimi pozitës që ai e luan.

“Kur erdha këtu isha i detyruar të luaj në krah. Njerëzit nuk e din se sa ndikon në përformanca ndërrrimi i pozitës. Unë do të shënoja më shumë sikur të luaja në qendër të sulmit” tha Cavani.”

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.