22:52, 16 Korrik 2019

Pothuajse një muaj pasi Carmelo Anthony ishte parë me një grua misterioze, duke shkaktuar thashetheme se ai po tradhtonte gruan e tij La La, çifti është parë bashkë në Berverly Hills, transmeton Klan Kosova.

Ata u fotografuan duke hyrë në makinë pas një dreke bashkë.

Të dy, mbanin profile të ulëta në veshje sportive dhe kapele.

Konkurs Pune

Lexo më shumë