Carey reklamon format trupore - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Carey reklamon format trupore

NULL NULL
10/08/2015

Këngëtarja, Mariah Carey ka treguar vazhdimisht se ndihet mire me peshën e saj trupore dhe format e saj.

Këtë e ka treguar edhe kur u paraqit me një fustan të zi të gjatë me një hapje të madhe përpara duke treguar këmbët e saj të tonifikuar.

45 vjeçarja që është në lidhje me biznesmenin miliarder, James Packer e kishte kombinuar me një palë syze të errëta dhe një palë take me dizajn leopardi, transmeton Klan Kosova.

Nëna e dy fëmijëve kishte lënë flokët e saj natyrale të lëshuara ndërsa dukej shumë e lumtur derisa është duke qëndruar aktualisht në Malibu ku edhe po kalon pushimet.

mariah 2

mariah 3

 

mariah