Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cardi B vesh fustan të përbërë tërësisht nga kapëse flokësh

NULL NULL
14.09.2023 09:41

Cardi B ka bërë një deklaratë të modës në tapetin e kuq të MTV VMA 2023 me një fustan të bërë tërësisht me kapëse flokësh argjendi.

Këngëtarja e “WAP” mbërriti në tapetin rozë në Qendrën Prudential në Neëark, Neë Jersey, përpara shfaqjes vjetore të çmimeve.

Për këtë rast, Cardi B zgjodhi një fustan argjendi pa rripa nga Dilara Findikoglu, i gjatë deri në dysheme, i cili, pas një vështrimi më të afërt, u zbulua se ishte tërësisht i mbuluar me karfica flokësh argjendi dhe perla, transmeton Klankosova.tv.

Cardi B e kombinoi fustanin e zbukuruar me prangat e krahëve, të cilat shfaqnin edhe aksesorin e flokëve. Ajo e kompletoi look-un me një frizurë elegante dhe të drejtë që ishte ndarë në mes.

Ndërsa ecte në tapetin rozë përpara shfaqjes së çmimeve, e cila feston videoklipet muzikore dhe artistët më të mirë të vitit, Cardi B foli për krijimtarinë e saj kur bëhet fjalë për zgjedhjet e saj të modës, transmeton Klankosova.tv.

“Unë jam krijues. Duhet të jem krijues me gjithçka, me veshjet e mia, me fotot e mia, me gjithçka. Vizionet e mia duhet të vijnë në jetë,” tha ajo për MTV.

Në rrjetet sociale, fustani unik u dëshmua të ishte një hit i fansave, me një person që shkroi në Tëitter: “Cardi mahnit si gjithmonë”, ndërsa një tjetër tha: “Kjo është një pamje kaq e lezetshme omg.”

Përveç daljes në skenë si interpretuese gjatë ceremonisë së së martës mbrëma, Cardi B është nominuar edhe në kategorinë e videos më të mirë Hip-Hop për bashkëpunimin e saj me GloRilla në “Tomorrow 2”.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme