23:30, 10 Janar 2019

Reperja amerikane Cardi B së fundi ka shpërndarë një fotografi në rrjetet sociale.

Në atë fotografi ajo shihet duke pushuar në një ulëse dhe duke pirë kafe, njofton Klan Kosova.

Në mbishkrimin e fotografisë ajo tregon se rrobat që ka të veshura janë të brendit Dolche Gabbana.

View this post on Instagram

Outfit @dolcegabbana

A post shared by CARDIVENOM (@iamcardib) on

Konkurs Pune

Lexo më shumë