Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Cardi B dhe Offset kapen duke “bërë” seks (VIDEO)

NULL NULL
13.09.2023 18:54
Cardi B Offset

Cardi B dhe Offset insekuan një rast goxha banal në prapaskenat e MTV Video Music Awards.

Ata filmuan një skenë goxha të nxehtë para pasqyrës së banjos.

Videoja e cila po qarkullon në rrjet, u bë viral.

Cardi B Offset
Cardi B Offset, PhotoCredits: TMZ

Çifti në fjalë u shfaqën të veshur, por duke u shtirur se po bënin seks.

Të dy ishin të buzëqeshur gjatë këtij veprimi.

Reperja Cardi B, ishte në garë në kategorinë “Kënga më e mirë në Hip Hop”, por që nuk fitojë.

Videon mund ta klikoni KËTU

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.