13:53, 21 Shtator 2019

Reperja e njohur Cardi B, ka dy vite që është martuar me Offset.

Këtë e bëri të ditur vet reperja me anë të një postimi në rrjetin social Facebook.

“Urime përvjetori i martesës bashkëshort. Ne jemi duke vazhduar të mësohemi dhe të rritemi”.

“Për këtë është martesa”,ka shkruar Cardi në Instagram.

Konkurs Pune

Lexo më shumë