16:00, 25 Janar 2020

Këngëtari Capital T njihet si person solidar, këtë e ka dëshmuar disa herë.

Reperi u solidarizua edhe me popullin turk, pas tërmetit 6.8 shkallë të rihterit që ka goditur dje Turqinë, njofton Klan Kosova.

Shumë artistë të estradës shqiptare janë solidarizuar me familjet e të prekurve nga ky tërmet, artisti i fundit që ka shprehur lutjet e tij është Capital T.

Reperi ka publikuar një fotografi të Stambollit në profilin e tij në Instagram, dhe ka shkruar “Lutu për Turqinë”.

Konkurs Pune

Lexo më shumë