Camavinga monitorohet nga skuadrat e mëdha (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Camavinga monitorohet nga skuadrat e mëdha (VIDEO)

NULL NULL
20/08/2019

Mesfushori Eduardo Camavinga ka kapur vëmendjen e disa skuadrave të mëdha europiane.

Sipas Daily Mail, Manchester City, Arsenal dhe Tottenham janë të interesuara që ta përvetësojnë 16 vjeçarin, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

Së fundmi Camavinga ka pasur një paraqitje të shkëlqyeshme me Rennes, ku arritën ta mposhtin PSG-në me rezultat 2-1.

klankosova.tv