Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Calvin Harris e pagoi jahtin më shumë se që duhej

NULL NULL
07.08.2015 21:40

Calvin Harris dhe ekipi i produksioni të tij janë treguar shumë dorëshlirë, sipas kapitenit të jahtit ku ai e ka xhiruar videoklipin e këngës së re “How Deep Is Your Love”.

Ekpi i xhirimit e ka huazuar jahtin një milionë dollarësh për gjashtë orë për ta xhiruar klipin, në të cilin luan  edhe e bukura Gigi Hadid.

Sipas TMZ-së, jahti ka kushtuar 1.000 dollarë për orë, ndërsa ekipi i Calvin i ka lënë plus një mijë të tjera si bakshih kapitenit dhe ekipit të tij, transmeton Klan Kosova.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.