Çalhanoglu me kontratë të re tek Inter - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Çalhanoglu me kontratë të re tek Inter

NULL NULL
nga Shpend Spahija 17.05.2023 07:58

Nga muaji mars është raportuar se Hakan Çalhanoglu do ta vazhdojë kontratën me Inter, shkruan gazetari Fabrizio Romano.

Mesfushori nga Turqia në marrëveshjen e re me italianët pritet të qëndrojë në këtë klub së paku deri në vitin 2027.

Ndërsa zyrtarizimi mund të bëhet gjatë ditëve në vazhdim, para përfundimit të sezonit.

 

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iO