Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Caktohet data e El Classicos së parë (VIDEO)

NULL NULL
26.09.2022 18:44

Është caktuar data dhe ora se kur do të luhet përballja e parë El Classico e këttij stinori.

Real Madridi dhe Barcelona ndeshjen e parë në këtë edicion të La Ligës do ta luajnë të dielën më 16 tetor.

Kjo përballje do të fillojë në ora 16:15 dhe nikoqir do të jetë kampioni në fuqi, Real Madridi.

Pas gjashtë javësh, janë pikërisht madrilenët në krye të tabelës me 18 pikë nga 18 të mundshme, ndërkaq katalunasit të dytët me dy pikë më pak.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.