Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Butrint Imeri marton vëllain, pamje nga festa (FOTO)

NULL NULL
02.06.2023 07:13
Butrint Imeri

Dita e sotme është e veçantë për familjen e Butrint Imerit. 

Këngëtari i njohur marton vëllain. 

Pamjet Butrinti i ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale ku ka pozuar me çiftin e ri dhe po ashtu me dasmorët./prive

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.