Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Busquets pas humbjes: Luajtëm mirë sonte

NULL NULL
23.02.2023 23:35

Lojtari i Barcelonës, Sergio Busquets, ka thënë se ai dhe bashkëlojtarët e tij luajtën mirë në ndeshjen e sotme ndaj Manchester United, ani se këta të fundit fituan dhe kaluan tutje në 1/8 e Europa Leagues.

“Duhet të mësojmë të konkurrojmë në Evropë, por nuk mendoj se kjo do të na ndikojë mendërisht për pjesën tjetër të sezonit. Përveç intensitetit, ne luajtëm mirë sot”, tha Busquets.

Unitet e mposhti Barcelonën me përmbyesje të rezultat në 2-1, ndërsa ai i përgjithshëm nga dy lojë, 4-3.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.